برانکو ایوانکوویچ در رابطه با خبر فسخ قرارداد رامین رضاییان با تیم ریزه اسپور ترکیه و احتمال یوستن وی به پرسپولیس به "ورزش سه" گفت:


بابت فسخ قرارداد رامین خوشحال نیستم


من در جریان فسخ قرارداد رامین با تیم جدیدش نبودم، اکنون این خبر را از زبان شما شنیدم، باید بگویم خبر عجیبی است و من بابت این موضوع اصلا خوشحال نیستم که بازیکن ممتازی همچون رامین رضاییان کار خود را با باشگاه خارجی اش نیمه تمام می گذارد.


خروج بازیکن از لیست 18 غیراخلاقی است


سرمربی پرسپولیسی ها در رابطه با تصمیم باشگاه پرسپولیس در رابطه با جذب این بازیکن گفت: رضاییان در لیگ قبلی بازیکن بسیار مهمی برای ما بود و علاوه بر به ثمر رساندن 5 گل، در کسب امتیازات فراوانی به ما کمک کرد اما در حال حاضر لیست بازیکنان ما پر شده است و تنها راه حضور او در بین پرسپولیسی ها خروج یکی از بازیکنان از لیست است که این هم راهی غیراخلاقی است.


برای بازگشت دیر شده، جای خالی نداریم


او تصمیم گرفته بود که به ترکیه برود و بازی کند و من هم برای او آرزوی موفقیت کردم و بسیار دوست داشتم تا او با موفقیت به کار خود در تیم جدیدش ادامه دهد اما به انتقال او خوش بین نبودم، متاسفانه باید بگویم برای برگشت او به پرسپولیس دیر شده است چون جای خالی برای جذب او نداریم.


رامین باید تا نیم فصل صبر کند


تنها کاری که می توان کرد این است که رامین در فصل نقل و انتقالات زمستانی به جمع ما اضافه شود، گفتن این موضوع برای من خوشایند نیست اما واقعیت این است که ما جای خالی نداریم اما در تعطیلات نیم فصل قطعا تغییراتی خواهیم داشت و باشگاه نیز در جریان این امور است.

منبع : پرسپولیس |برانکو: جای خالی برای جذب رامین نداریم
برچسب ها : رامین ,بازیکن ,نداریم ,خالی ,باشگاه ,لیست ,قرارداد رامین ,خالی برای ,خالی نداریم ,خوشحال نیستم ,رامین رضاییان